Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

P.H.U. SZCZEPAN - Kompleksowe Wyposażenie Wulkanizacji

P.H.U. SZCZEPAN

Jabłonna-Majątek 12

23-114 Jabłonna k/Lublina

POLSKA

Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiSzukanie adresu

P.H.U. SZCZEPAN Krzysztof Szczepaniak

Krzysztof Szczepaniak

Jabłonna Majątek 12

23-114 Jabłonna k/Lublina

POLSKA

NIP: 712-254-67-61

REGON: 060124860

Numer konta do wpłat: 44 1140 1094 0000 5077 7700 1008

SWIFT: BREXPLPWLUB

Nasz bank: MBANK

Telefon stacjonarny: +48 81 565 71 71

Telefon komórkowy: +48 519 638 654

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!!Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.
Monika Poleszak Starszy specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 16 m.poleszak@phu-szczepan.pl
Łukasz Wójtowicz Starszy specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 17 l.wojtowicz@phu-szczepan.pl
Kamil Zańko Starszy specjalista ds. sprzedaży hurtowej 81 565 71 71 wew. 14 k.zanko@phu-szczepan.pl
Robert Lubaś Starszy specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 28 r.lubas@phu-szczepan.pl
Agnieszka Wiśniewska Starszy specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 36 a.wisniewska@phu-szczepan.pl
Paweł Starobrat Specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 15 p.starobrat@phu-szczepan.pl
Diana Pasierbik Młodszy specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 13 d.pasierbik@phu-szczepan.pl
Radosław Grzesiak Specjalista ds. sprzedaży 81 565 71 71 wew. 24 r.grzesiak@phu-szczepan.pl
Sprzedaż eksportowa:
Grzegorz Kuszpa Export Sales Expert +48 81565 71 71 int. 18 g.kuszpa@phu-szczepan.pl
Damian Cichy Senior Export Specialist +48 81565 71 71 int. 20 d.cichy@phu-szczepan.pl
Twoja opinia jest dla nas ważna!
wlasciciel@phu-szczepan.pl
Odwiedź nas

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel